04-6532650

חגיגת חתונה מוצלחת מהווה צעד ראשון בדרך לחיי נישואים ארוכים ומאושרים, ולכן חשוב לבחור את המקום הנכון לחגוג בו את חתונתכם. בין הגלבוע לתבור, בלב שדותיו רחבי הידיים של מושב רמת צבי, שוכן שיבולים – גן אירועים. שדות העמק, השקדיות ועצי הזית מהווים תפאורה גלילית מושלמת לאירוע שלא יישכח. בנוסף לכך, צוות הגן המיומן ילווה אתכם בחום ובקשב רב בתהליך הפקת האירוע שלכם.

אוויר ואווירה

מזג האוויר הנעים באזור מאפשר לנו לקיים את כל האירועים באוויר הפתוח. כך ההוד הטבעי של נופי העמק משתלב בתפאורת האירוע ומוסיף אווירה קסומה ואויר צח לנשימה. שקיעת השמש, נצנוץ הכוכבים ואורו של הירח מחברים אתכם ואת אורחיכם לפלאי הבריאה ומעצימים את החוויה ואת ההנאה, והעמק כולו מהווה רקע פסטורלי לחגיגה.

מקצועיות וניסיון

את יופיו הטבעי של המקום, הצוות של שיבולים יעצים וייחד עבורכם ועבור החגיגה שלכם. ראשית נשב איתכם ונבדוק מה הן הציפיות והמשאלות שלכם וכיצד הייתם רוצים שהאירוע יראה, ואז ניגש למלאכת הפקת החלום שלכם. אנו נעצב, נקשט, נארגן ונסדר את הגן כך שישקף את הרצונות שלכם ויתאים לצורכי האורחים שלכם. הניסיון והמקצועיות של צוות הגן יבואו לידי ביטוי בהעלאת רעיונות ופתרונות יצירתיים לבקשות ולרצונות המיוחדים שלכם, ובהפקת אירוע קסום וייחודי המעוצב על פי בקשותיכם.

יחס חם וליווי צמוד

צוות שיבולים ילווה אתכם לאורך הדרך כולה, ויתמוך בכם ברגעי משבר. מהרגע שתגיעו לפגישת היכרות אצלנו – אתם הופכים לבני בית. מרגע זה אנו נמצאים לצדכם לאורך כל הדרך, עד שאחרון האורחים בחתונה שלכם יצא לביתו מרוצה ושמח, עם זיכרון מענג מהערב המיוחד שלכם.