04-6532650

גן האירועים שיבולים הוא פינת חמד פסטורלית בין הגלבוע לתבור, בשדות מושב רמת צבי. הגן טובל בנוף קסום של עצי זית ושקדיות, ומזג האוויר השורר בו נעים ונוח. צוות הגן מנוסה ואדיב, ולא יחסוך במאמצים על מנת שהחגיגה שלכם תהיה מושלמת.

תפאורה טבעית

הודות למזג האוויר הנעים בגן, שיבולים הוא גן אירועים פתוח, וכך התפאורה הטבעית מהווה חלק בלתי נפרד מן החגיגה שלכם. השמיים, העצים, השמש, הירח והכוכבים משרים אווירה קסומה ומהווים רקע מרהיב ומלא הוד לחגיגה. בנוסף ליופיו של הטבע, הצוות יקשיב למשאלותיכם ויעצב את הגן על פי הפנטזיה האישית שלכם.

הקפדה על כל פרט

היעד המקצועי שלנו הוא הצלחת האירוע שלכם, ולכן בשיבולים אנו מקפידים על כל פרט, מקטן ועד גדול. תשומת הלב מוקדשת לתפאורה הכללית של האירוע, לצבעים, לפרחים, לעיצוב השולחנות, לכלי האוכל ולקייטרינג, ולכל הפרטים הקטנים והמיוחדים שנותנים לאירוע את הטעם הייחודי שלו. אנו כאן כדי להגשים את חלומכם. צוות הגן המנוסה של שיבולים ייעץ ויתרום לכם מניסיונו, ולא ננוח עד שניתן מענה לכל בקשה ומשאלה שלכם.

ליווי צמוד ויחס אישי

חתונה, בר או בת מצווה, ברית וכל אירוע משמח אחר הם אירועים מיוחדים עבור העורכים אותם, ואתם ודאי רוצים שיהיו מיוחדים ובלתי נשכחים. המטרה שלנו היא לעזור לכם לממש את החלומות ואת הרצונות שלכם, ולהפיק עבורכם אירוע שישקף את אישיותכם, את טעמכם ואת חלומכם ויותיר זיכרון נעים בלבבם של אורחיכם. צוות המקצוענים של שיבולים ילווה אתכם מפגישת ההיכרות ועד שאחרון האורחים יעזוב את האירוע,שמח וטוב לב.

שילוב מושלם

בגן האירועים שיבולים, הטבע, צוות הגן ואתם משלבים כוחות ומפיקים אירוע קסום וחגיגי, עטוף באווירה נעימה, באופטימיות ובהרבה אהבה. הנוף המרהיב, מזג האוויר הנעים, העיצוב המוקפד והאירוח הלבבי הופכים את האירוע לחגיגה אמיתית הנוגעת בנפש האורחים ועוטפת את בעלי השמחה באהבה ובברכה. הצוות המנוסה והמסור ישקיע את מרב המאמצים כדי להפיק למענכם אירוע מושלם ולהיענות לצורכיהם של כל האורחים. אתם תוכלו להתפנות ליהנות ולשמוח עם המוזמנים שלכם, בלי לדאוג לדבר. נשמח לפגוש אתכם ולהפיק עבורכם את החגיגה האולטימטיבית.